Konstitutivna seja občinskega sveta

8.12.2022

V četrtek, 8. decembra 2022, so se na konstitutivni, 1. redni, seji sestali kandidati za člane občinskega sveta občine Gorenja vas - Poljane, ki so bili izvoljeni na rednih lokalnih volitvah 2022.

Potrdili so mandate vseh izvoljenih kandidatov za člane občinskega sveta. Po potrditvi mandata Milana Janeza Čadeža za župana občine Gorenja vas - Poljane in ugotovitvi nezdružljivosti funkcije župana občine in člana občinskega sveta, je občinski svet potrdil mandat Mariji Prosen za članico občinskega sveta v 3 volilni enoti.

Člani občinskega sveta občine Gorenja vas - Poljane v mandatnem obdobju 2022 - 2026 so:
Ciril Alič, Marija Bajt, Stjepan Benković, Anton Debeljak, Janez Dolinar, Zvonko Dolinar, Ana Gantar, Janez Hrovat, Blaž Kavčič, Vladimir Kavčič, Roman Kokalj, Vilma Kos, Martina Košir, Miha Mrak, Žan Mahnič, Boštjan Pintar in Marija Prosen.