Aktualno

Izkoristite svoj turistični bon v Poljanski dolini

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

23.7.2021

Poljanska dolina je čista, zdrava in varna dolina, ki je turistično živahna in je dolina z velikim srcem. Je prava mešanica kulturne zapuščine, neokrnjene narave in dobre, domače gastronomske ponudbe.

Vse to vas bo prepričalo, da boste v središču umetnosti prav gotovo našli pravi kotiček zase. Je pravo območje za raziskovanje Julijskih Alp, zato so pohodni čevlji obvezna oprema. Zdaj je čas za umirjen tok Poljanske Sore, romantiko Cvetja v jeseni in razglede z Blegoša na zeleno dolino. 

Več informacij o možnostih koriščenja bonov v Poljanski dolni.

Video

Doma je najlepše! Obišči Poljansko dolino

Visit Škofja Loka area - choose inspiration for your story

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost