Aktualno

Izbrani avtorji fotografij za občinski koledar

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

21.12.2021

V oktobru 2021 je Občina Gorenja vas - Poljane k sodelovanju povabila ljubitelje fotografiranja, da bi na fotografijah zbrali utrinke Poljanske doline v vseh letnih časih, ki je potekal do vključno 2. novembra 2021.

Komisija je izbrala 13 najboljših fotografij in jih bo objavila v občinskem koledarju za leto 2022. Vsi avtorji, ki so svoje fotografije pravočasno poslali na naš elektronski naslov, bodo nagrajeni z brezplačnim izvodom koledarja, avtorji objavljenih fotografij pa tudi s termovko z napisom Poljanska dolina.

Avtorji nagrajenih fotografij so: 
Miha Prijatelj
Saša Prosen
Matija Trček
Jošt Gantar
Marija Možina
Majda Debeljak
Valentina Možina
Luka Prezelj

S koledarji občina vsako leto obdari poslovne partnerje, občinski svet in delovna telesa ter zaposlene.

Vsem avtorjem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in jim želimo še veliko prijetnih trenutkov ob fotografiranju ter vse dobro v prihajajočem letu.

Dostopnost