Aktualno

Izbrani avtorji fotografij za občinski koledar

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

18.11.2020

V oktobru 2020 je Občina Gorenja vas - Poljane k sodelovanju povabila ljubitelje fotografiranja, da bi na fotografijah zbrali utrinke Poljanske doline v vseh letnih časih, ki je potekal do vključno 26. 10. 2020.

Komisija je izbrala 13 najboljših fotografij in jih bo objavila v občinskem koledarju za leto 2021. Vsi avtorji, ki so svoje fotografije pravočasno poslali na naš elektronski naslov, bodo nagrajeni z brezplačnim izvodom koledarja, avtorji objavljenih fotografij pa tudi z dežnikom z napisom Poljanska dolina.

Avtorji nagrajenih fotografij so: 
Miha Prijatelj
Saša Prosen
Uroš Gantar
Andrej Klemenčič
Jan Sporiš
Lucija Kavčič
Marjan Strmljan
Dejan Košir
Luka Prezelj

Vsem avtorjem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in jim želimo še veliko prijetnih trenutkov ob fotografiranju ter vse dobro v prihajajočem letu.

 

 

Dostopnost