Aktualno

Imenovan podžupan občine Gorenja vas - Poljane

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

20.6.2019

Župan Milan Čadež je podpisal sklep o imenovanju člana občinskega sveta Antona Debeljaka za podžupana občine Gorenja vas – Poljane.

Anton Debeljak je dolgoletni član občinskega sveta, več mandatov je prizadevno vodil tudi Krajevno skupnost Poljane ter dejavno sodeloval v odborih občinskega sveta in komisijah občine, predvsem pa je že doslej učinkovito deloval pri številnih projektih na ravni občine.

Podžupan Anton Debeljak bo sodeloval z županom pri njegovem delu in opravljal naloge, za katere ga bo pooblastil župan skladno z zakonodajo s področja lokalne samouprave, zlasti pa bo opravljal naloge s področja urejanja javne infrastrukture in družbenih dejavnosti.

Dostopnost