Aktualno

Nova ginekološka ambulanta v Gorenji vasi

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

3.3.2022

V Zdravstveni postaji Gorenja vas je z mesecem marcem zečela delovati ginekološka ambulanta.

Delo v njej bo dvakrat na teden opravljala zdravnica Eva Torkar, dr. med., spec. ginek. in porod.. V njej bo poleg zdravnice delala še ena od sester ginekološke ambulante v Zdravstvenem domu Škofja Loka. Kontaktne podatke in informacije o delovnem času ambulante si lahko pogledate na povezavi.

Zdravnica obenem obvešča, da sprejema nove pacientke, zato vse pacientke, ki bi se želele opredeliti k njej, lahko za naročanje v ordinacijskem času ambulante pokličete na telefonsko številko (04) 502 02 28 ali pa se naročite po elektronski pošti na elektronski naslov gagv@zd-loka.si

 

Dostopnost