Aktualno

Državno prvenstvo v JKA karateju 2023

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

20.2.2023

V nedeljo, 19. 2. 2023, je v organizaciji Karate kluba Ronin Poljane in JKA (Japan Karate Association) zveze Slovenije v Športni dvorani Gorenja vas potekalo državno prvenstvo v JKA karateju za vse starostne kategorije v posamičnih in ekipnih nastopih. 

Prvenstva se je udeležilo 215 tekmovalk in tekmovalcev iz 12 klubov. Karate klub Ronin Poljane je zastopalo 23 tekmovalk in tekmovalcev, ki so osvojili 18 odličij, in sicer 3 zlata, 4 srebrna ter 11 bronastih.

"Prejemnikom odličij iskreno čestitamo, vsem nastopajočim se zahvaljujemo za udeležbo, staršem in obiskovalcem za športno navijanje, županu, g. Milanu Čadežu, za uvodni govor, ter Zavodu Poljanska dolina za pomoč pri izvedbi dogodka.
V kolikor se je kdo navdušil nad karatejem kot športom ali kot veščino naj sporočimo, da vpisujemo nove članice in člane v mesecu septembru.", so zapisali v Karate klubu Ronin Poljane.

Spletna stran kluba
Facebook profil kluba

Dostopnost