Aktualno

3. redna seja občinskega sveta

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

24.2.2023

V čertek, 23. 2., so se na prvi redni seji v novem koledarskem letu, 3. redni seji, sestali člani občinskega sveta, ki so razpravljali o sedmih točkah dnevnega reda. 

Člani občinskega sveta so se po podanih vprašanjih in pobudah seznanili z drugim predlogom Odloka o proračunu občine in z Načrtom ravnanja s stvarnim premoženjem za leto 2023 in oba dokumenta tudi potrdili. V nadaljevanju so obravnavali osnutek Odloka o kategorizaciji občinskih javnih cest in osnutek Odloka o določitvi višine nadomestila stroškov lokacijske preveritve v Občini Gorenja vas - Poljane in ju dali v enomesečno javno obravnavo. Potrdili so tudi predlog spremembe cen programov vrtca ter spremembo Sklepa o določitvi stroškov živil, o odsotnostih in o posebnostih obračunavanja cen programov v vzgojnovarstvenih enotah Občine Gorenja vas - Poljane. Sejo so zaključili z imenovanjem Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu za prihodnje mandatno obdobje.

Dostopnost