Aktualno

Brezplačni prevozi Klinko kavalir

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

21.3.2022

V Zavodu zlata mreža so se pri projektu Prostofer povezali z brezplačnimi prevozi Klinko kavalir, ki se izvajajo na območju UKC Ljubljana in Onkološkega inštituta Ljubljana.

Brezplačni prevozi Klinko kavalir so namenjeni zlasti starejšim ter gibalno in senzorno oviranim osebam, da lažje in hitreje dostopajo do klinik na tem območju. Uporabniki, ki se od doma na pot podajo s PROSTOFERJEM in izstopijo pred eno od klinik, lahko za prevoz med klinikami zdaj pokličejo tudi brezplačno električno vozilo Klinko kavalir, ki jih bo od tam popeljalo do izbrane klinike in nato nazaj do želene točke.

Brezplačni prevoz Klinko Kavalir deluje na telefonski številki 041 504 400 vsak delovni dan med 6.30 in 19.30 uro med klinikami znotraj območja UKC Ljubljana in Onkološkega inštituta Ljubljana.

Več informacij v prilogi.

Dostopnost