Aktualno

Bogatejši za novo reševalno vozilo

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

30.11.2020

V teh dneh je bil izveden slovesni prevzem novega reševalnega vozila za potrebe nujne medicinske pomoči v Zdravstvenem domu Škofja Loka, ki bo namenjeno občanom celotne Upravne enote Škofja Loka in bo prispevalo tudi k izboljšanju oskrbe na območju Občine Gorenja vas -Poljane.

Občina Gorenja vas – Poljane je za nakup reševalnega vozila namreč uspešno kandidirala na razpis Ministrstva za zdravje RS, s katerim je v septembru podpisala pogodbo o sofinanciranju vozila. Dodatna potrebna sredstva je v celoti prispevalo Osnovno zdravstvo Gorenjske. Občina želi na ta način prispevati k učinkovitejši nujni zdravstveni oskrbi občanov in tako zaokrožiti hiter razvoj ravni primarnega zdravstva v občini.

Fotogalerija

Novo reševalno vozilo ZD Škofja Loka.
Dostopnost