Aktualno

Betlehemska Luč miru

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

23.12.2022

Kot vsako leto, so nas tudi letos obiskali poljanski skavti. Zaposlenim na občinski upravi so izročili Betlehemsko Luč miru ter zaželeli mirne in blagoslovljene praznike.

Luč miru iz Betlehema je vsakoletna mednarodna dobrodelna akcija, ki letos poteka pod geslom Vstani in sveti! Sporočilo letošnje poslanice je prebuditi vsakega od nas, da bi se najprej zla in težkega v svetu začel zavedati in da bi nato razumel, da je prav to poziv, naj vsak od nas ob tem nekaj naredi. Luč nam v življenju osvetljuje naše stiske in strahove, da se jim znamo in zmoremo postaviti po robu. Naša naloga je, da vstanemo in svetimo na poti tudi drugim. Prižgimo luč upanja v svojih srcih in srcih naših bližnjih.

Želimo vam blagoslovljene božične praznike.

Fotogalerija

Dostopnost