Aktualno

Betlehemska Luč miru

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

22.12.2021

Kot vsako leto, so nas tudi letos obiskali poljanski skavti. Zaposlenim na občinski upravi so izročili Betlehemsko Luč miru ter zaželeli mirne in blagoslovljene praznike.

Luč miru iz Betlehema je vsakoletna mednarodna dobrodelna akcija, ki letos poteka pod geslom Človek, ne jezi se! Sporočilo letošnje poslanice je poudariti pomen vljudnosti in spoštovanja med nami. Tako se namreč gradi mir, ki ga oznanja in prinaša božični dogodek, prihod Božjega Sina na svet. Tako se prižiga luči, ki jih človek človeku ne more dati drugače, kakor da ta luč postane on sam. In za to je potrebna samo drobna odločitev, da bomo drug z drugim spet ravnali kot s človekom, ki ima svojo vrednost in svoje dostojanstvo. Začnimo torej z lepo besedo, ki rodi nekaj lepega. Pozdravljajmo se. Bodimo vljudni drug do drugega. V naših besedah.

Želimo vam blagoslovljene božične praznike.

Občina Gorenja vas - Poljane

 

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost