Aktualno

Betlehemska Luč miru

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

22.12.2020

Kot vsako leto, so nas tudi letos obiskali poljanski skavti. Županu Milanu Čadežu so izročili Betlehemsko Luč miru ter zaželeli mirne in blagoslovljene praznike.

Luč miru iz Betlehema je vsakoletna mednarodna dobrodelna akcija, ki letos poteka pod geslom Prižgimo luč. Obdržimo bližino!Sporočilo letošnje poslanice nas poskuša spomniti, da sta ljubezen in bližina v teh nekoliko tesnobnih časih ključnega pomena. Ker vsako majhno dejanje, ki izkazuje bližino, dobroto, ljubezen, danes še veliko bolj sveti in vliva upanje, ne glede na to, kako majhno je. Vsaka luč šteje, saj se v temi vidi tudi čisto drobceno lučko. In teh dejanj naš svet danes še posebej potrebuje, tihih in drobnih sporočil, da v mrzlih časih oddaljenosti nismo sami. Da nekdo misli na nas, da nekdo moli za nas, da je nekomu mar za nas.

Želimo vam blagoslovljene božične praznike.

Občina Gorenja vas - Poljane

Dostopnost