Prostoferke, hvala.

8.3.2024

Ob dnevu žena je Zlata mreža v sodelovanju z Zavarovalnico Triglav, ki podpira projekt PROSTOFER, zasnovala serijo video vsebin s katerimi se želimo pokloniti prostovoljkam, še posebno prostovoljnim voznicam – prostoferkam.

Prispevek o voznicah prostoferkah, ki s sovjim delom in dobro voljo nesebično pomagajo sokrajanom je pripravila RTV Slovenija. Podali so se po Sloveniji in obiskali 7 občin, kjer opravljajo brezplačne prevoze za starejše. Prostoferke so iskreno zaupale svoje izkušnje, pa tudi svoj pogled na svet. Med njimi je bila tudi naša prostovoljna voznica Irena Bogataj, ki pri projektu PROSTOFER sodeluje že od samega začetka.

Celoten prispevek je dostopen na spletni povezavi.

Ob tej priložnosti bi se radi iskreno zahvalili vsem našim prostovoljnim voznikom PROSTOFERJA.

Foto: MMC RTV SLO Miha Merljak

Prostoferke, hvala. (avtomobilska duhovna hrana za 8. marec)