Župan se je udeležil gasilske vaje v počastitev 120-letnice PGD Gorenja vas

17.7.2020

Gasilci v Gorenji vasi so z gasilsko vajo obeležili 120-letnico gasilskega društva Gorenja vas. Na povabilo gasilcev si je vajo ogledal tudi župan Občine Gorenja vas - Poljane Milan Čadež.

Prostovoljni gasilci so 15. julija, na dan ustanovitve, pripravili društveno vajo pri novem gasilskem domu, ki je v zaključni fazi gradnje. Na vaji je sodelovalo 29 članov gasilske enote PGD Gorenja vas in kljub temu, da o dogodku niso obveščali širše javnosti si je vajo ogledalo precej ljudi tako od blizu kot daleč.

Po zaključku vaje jim je župan Milan Čadež čestital in jim zaželel vse najboljše ob tako visokem jubileju ter izrekel zahvalo, da svoj prosti čas žrtvujejo za našo varnost.

Foto: Gasilska enota Gorenja vas