Župan obdaril najuspešnejše devetošolce

12.6.2020

Ob zaključku šolskega leta se je župan Milan Čadež srečal z devetošolci obeh osnovnih šol v občini.

Tradicionalni županov izlet z najuspešnejšimi devetošolkami in devetošolci kot nagrada za trud in uspeh v osnovni šoli, skladno z ukrepi za preprečevanje širjenja okužb s COVID-19, v letošnjem letu ni bil mogoč. Zato je župan obiskal devetošolce v njihovih šolah.

Najuspešnejši učenci, ki jim je župan podelil knjižne nagrade, iz OŠ Poljane v šolskem letu 2019/2020 so bili Ana Marolt, Ana Zala Čadež, Sandra Eržen, Miha Bogataj in Anja Luznar. Iz OŠ Ivana Tavčarja pa: Matevž Ažbe, Gal Dolenc in Neja Biček.

Četudi se letošnje šolsko leto zaključuje drugače kot prejšnja, je župan vsem zaželel uspešno nadaljnje šolanje in pridal, da morajo biti ponosni, da so iz Poljanske doline in da govorijo najlepše narečje.

Foto: OŠ Gorenja vas
Foto: OŠ Poljane