Aktualno

Začasno zaprtje Marketa v Gorenji vasi

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

3.2.2021

Mercator d.d. obvešča, da bodo Mercatorjev market Gorenja vas 23. februarja 2021 začasno zaprli zaradi temeljite prenove, ponovno pa ga bodo odprli predvidoma 11. marca 2021. 

V tem času bodo zamenjali vso opremo. Novi bodo oddelki kruha, sadja in zelenjave, prenovljena bo delikatesa, namestili bodo nove blagajne, hladilno tehniko, police, vozičke in še kaj. Tako bodo v prihodnje v njihovi trgovini občankam in občanom občine Gorenja vas - Poljane zagotavljali pestro in celovito ponudbo v sodobno prenovljeni trgovini.

Mercator d.d., se svojim kupcem zahvaljuje za razumevanje.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost