Aktualno

Vabljeni k sodelovanju pri oblikovanju ponudbe tržnic!

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

10.3.2021

Pri oblikovanju ponudbe na tržnicah sodelujejo ponudniki blagovne znamke Babica in Dedek ter drugi ponudniki visokokakovostnih izdelkov s pekovskimi izdelki, s sirom in drugimi mlečnimi izdelki, rezanci, zelenjavo, mesnimi izdelki, izdelki iz sadja ter drugimi vložninami, naravnimi kozmetičnimi izdelki, slovenskim medom ter izdelki domače in umetnostne obrti.

Razvojna agencija Sora d.o.o. vabi k sodelovanju tako ponudnike najrazličnejših pridelkov in izdelkov kot tudi predstavnike društev, mlade glasbenike, člane šolskih interesnih dejavnosti in druge, da predstavite svoje dejavnosti in rezultate svojega dela. Dodatne informacije dobite pri Kristini Miklavčič na telefonski številki (04) 506 02 25 in preko e-naslova  kristina.miklavcic@ra-sora.si.

Povabilo pa seveda velja tudi vsem kupcem, ki prisegate na lokalno in kakovostno ponudbo!

Prijavnica za sodelovanje na tržnicah je na voljo v priponki.

Datoteke

Prijavnica


Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost