Aktualno

Utrinki iz odprtja nove športne dvorane v Gorenji vasi

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

21.11.2019

V tednu pred praznovanjem praznika občine Gorenja vas – Poljane, v petek, 15. novembra 2019, je bila slovesno predana namenu nova športna dvorana Gorenja vas.

Izgradnja športne dvorane v Gorenji vasi predstavlja največjo naložbo v zgodovini Občine Gorenja vas – Poljane. Slavnostno odprtje je bilo težko priča­kovano in odlično obiskano, program pa prisrčen in izviren.

Športna dvorana pomeni pridobitev tako za učence gorenjevaške osnovne šole kot za širšo lokalno skupnost in za številna zelo aktivna športna društva. Tako šola kot športna društva so z novo športno dvorano pridobila kakovostne prostore za športno vadbo. Ta omogoča sočasno vadbo kar trem najemnikom hkrati. Opremljena je z najsodobnejšo športno opremo in zgrajena po konceptu energetsko varčne nizkoenergetske stavbe, ki se ogreva na lesno biomaso iz nove centralne kotlovnice, ki ogreva celotni šolski kompleks. Osnovna šola je poleg nove športne dvorane pridobila tudi novo prostorno parkirišče in novo športno igrišče.

 

Fotogalerija

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si