Start up delavnica: Inovativno na pot podjetništva

8.8.2019

Razvojna agencija Sora 3. oktobra 2019 ponovno pričenja s sklopom podjetniških delavnic poimenovanih »START UP DELAVNICA: INOVATIVNO NA POT PODJETNIŠTVA«.

Delavnica bo potekala vsak torek in četrtek, med 3. 10. 2019 in 5. 11. 2019, s pričetkom ob 8.30 uri, v Veliki sejni sobi Upravne enote Škofja Loka. Na njej vas bodo popeljali skozi različne faze poslovanja podjetja. Ogledali si boste tudi nekaj primerov dobrih praks podjetij na terenu. Udeleženci bodo na delavnici svojo poslovno idejo preverili s pomočjo izdelave poslovnega načrta.

Prijave so obvezne na: Razvojna agencija Sora d.o.o., Poljanska cesta 2, Škofja Loka, telefon: (04) 506 02 20, e-pošta: info@ra-sora.si

Delavnica je za udeležence brezplačna, saj je finančno podprta s strani občin Škofja Loka, Gorenja vas - Poljane, Železniki in Žiri.

Datoteke

Zgibanka