Spremenjeni način poslovanja občinske uprave

25.5.2020

S 25. 5. 2020 občinska uprava postopoma prehaja na ponoven, a prilagojen način poslovanja s strankami, ki obsega naslednje spremembe:

- glavni vhod v Sokolski dom je ponovno odprt;
- stranke lahko dostopajo do steklenih vrat v prvem nadstropju, ki bodo zaprta;
- pred steklenimi vrati je potrebno za vstop v prostore občinske uprave poklicati na telefonsko številko sprejemne pisarne, 04 51 83 100, kjer stranka dobi nadaljnja navodila;
- stranke vstopajo v prostore posamično;
- vstop v prostore občinske uprave ni mogoč v kolikor je uslužbenec, h kateremu je stranka namenjena, odsoten iz pisarne;
- vstop je dovoljen samo zdravim osebam, ki ne kažejo znakov prehladnih obolenj in bolezni;
- ob vstopu je obvezna uporaba zaščitne maske in razkužila;
- med uslužbencem in stranko je potrebno upoštevati varno medosebno razdaljo 1,5 metra.

Stranke prosimo, da se osebno oglasijo v prostorih občinske uprave samo v nujnih primerih, ko zadev ni mogoče urediti po telefonu ali elektronski pošti.

Vse stranke občinske uprave pozivamo k doslednemu upoštevanju navedenih navodil s ciljem zaščite zdravja nas vseh in se obenem zahvaljujemo za dosedanje učinkovito odzivanje v času epidemije COVID-19.

info@obcina-gvp.si