Aktualno

Sprejem prvošolčkov v šolskem letu 2020/2021

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

1.9.2020

Kot vsako leto, se je tudi letos župan Milan Čadež, udeležil sprejema prvošolčkov na obeh matičnih šolah s podružnicami.

Župan je 118 prvošolkam in prvošolcem na krajši uvodni slovesnosti zaželel uspešen in varen začetek šolskih dni ter veliko uspeha, ob tem pa jih tudi opozoril na previdnost na cesti na poti v šolo in domov. Kot je dejal, je prvi šolski dan vedno nekaj posebnega za učence, ki prvič prestopijo šolski prag, in si ga zapomnijo za vse življenje, zato je prvošolčkom poklonil posvetilo ter slovensko zastavo.

Fotogalerija

Sprejem prvošolčkov v OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas. Foto: Bojana Mihelič Stržinar

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost