Aktualno

Spletna delavnica v okviru Ženskega podjetništva

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

19.1.2021

Razvojna agencija Sora d.o.o. v okviru Ženskega podjetništva vabi na delavnico z naslovom Sodobna ženska v sodobni realnosti (ujeta med pričakovanji okolice in lastnimi željami), ki bo potekala v sredo, 10. marca 2021, med 17. in 19.15 uro.

Po eni strani je sodobna ženska že tako okupirana z mnogimi pričakovanji, ki jih postavlja okolica in sama sebi, po drugi strani pa po novem 'obložena' še z novim načinom dela (malo od doma, malo v službi, precej nove tehnologije, nejasna ločnica med zasebnim in službenim, skrb za vzgojo in šolanje otrok ...). Še ena stvar, ki je žensko še malo bolj obremenila, kot je bila do sedaj.
Morda je glavni problem v tem, da ljudje ob novih izzivih, ki jih dobimo, te samo sprejemamo oz. si nalagamo nova bremena, ne odlagamo pa starih oz. ne naredimo čistke. Kako torej ločevati med tistim, kar je potrebno, ter balastom sodobnega časa? Kako imeti manj kontrole in več miru? Kako namesto iskanja (svoje?) popolnosti iskati najboljšo različico samega sebe?

Podrobnejši pregled vsebine:
- Pogled na naš svet, kakršen je bil nekoč in kakšen je danes.
- Kje so pasti, v katere padam vsak dan? Določanje osebnih kradljivcev časa in energije.
- Kaj je nujno in pomembno ter kaj resnično potrebno? Izdelava osebnega seznama opravil. 
- Novi izzivi in nujne odpovedi. Določanje osebnih odpovedi.
- Odločitev za spremembo. Določanje osebne zaveze.
- Brez podpore se težko lotimo izziva. Določanje osebnega spremljevalca.

Delavnica je namenjena:
Ženskam, ki ustanoviteljice, lastnice, zaposlene v podjetju ali pa jih omenjena tematika preprosto zanima.

Prijave:
Prijave sprejemajo do četrtka, 4. marca 2021, oz. do zasedbe prostih mest na Razvojni agenciji Sora na mail info@ra-sora.si. Pri prijavi navedite točen naziv in naslov podjetja (če ga imate), ime in priimek, vaš domač naslov ter mail!
Udeležba na delavnici je za udeleženke brezplačna. Število mest je omejeno.

Datoteke

Vabilo


Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost