Slavnostna akademija s podelitvijo občinskih priznanj za leto 2015

23.11.2015

V soboto, 21. novembra 2015, ob 19. uri smo v Sokolskem domu v Gorenji vasi počastili občinski praznik in podelili občinska priznanja za leto 2015.

Letošnjo prireditev je zaznamovala odlična predstava, ki jo je režirala in scenarij zanjo napisala Mateja Tušek, odigrali pa so jo učenci Osnovne šole Poljane.

Priznanja Občine Gorenja vas – Poljane so prejeli Stanislav Bizovičar za dolgoletno uspešno vodenje Krajevne skupnosti Lučine, Franc Miklavčič za izviren odnos do narave in njenih danosti, Antonija Oblak za delo na področju turizma in kulture, Klekljarsko društvo Deteljica Gorenja vas za ohranjanje in razvijanje klekljarstva v občini ter Krajevni odbor Rdečega križa Poljane za dolgoletno človekoljubno delo.

Priznanje župana Občine Gorenja vas – Poljane je za dosežene športne uspehe v smučarskih skokih prejela Ema Klinec.