Aktualno

Nadaljevanje asfaltiranja po krajevnih skupnostih

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

8.9.2020

Po izvedenem asfaltiranju v Krajevni skupnosti Lučine, kjer sta bila asfatirana prva dva odseka, odcep Podložar (250 m) in Goli vrh (250 m), so se dela nadaljevala v Krajevni skupnosti Poljane in Krajevni skupnosti Sovodenj.

V Krajevni skupnosti Poljane je bilo na Malenskem vrhu asfaltirano križišče ter 500 m odsek ceste proti Ajnžuc, na relaciji Srednja vas - Brda sta bila obnovljena dva krajša odseka (60 m). V Krajevni skupnosti Sovodenj je asfaltiran odsek JP Laniše – Lesjak v skupni dolžini 350 m in JP Grapa – Stara – Jeram v dolžini 120 m (območje saniranega usada in odsek 50 m vozišča). Izvedeno je bilo tudi krpanje uničenega asfalta v Lanišah, Podjelovem brdu in Hobovšah. Asfelterska dela se nadaljujejo v Krajevni skupnosti Gorenja vas in Krajevni skupnosti Trebija. 

Asfaltiranje po krajevnih skupnostih bo predvidoma zaključeno do konca oktobra.

 

Fotogalerija

JP Grapa – Stara – Jeram v dolžini 120 m (območje saniranega usada in odsek 50 m vozišča). Foto: Boštjan Kočar
Asfaltiran odsek JP Laniše – Lesjak v skupni dolžini 350 m. Foto: Boštjan Kočar
Na novo obnovljeno križišče v Malenskem vrhu KS Poljane. (Foto: Anton Debeljak)

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost