Razpis območne likovne razstave

14.6.2019

Po nekaj letih premora bo OI Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti Škofja Loka ponovno organizirala srečanje ljubiteljskih likovnih ustvarjalcev.

Pregledna razstava bo v galeriji Sokolskega doma od 23. avgusta do 18. septembra 2019.

Pogoji sodelovanja:
Srečanja se lahko udeležijo avtorji s stalnim prebivališčem v občinah Železniki, Škofja Loka, Gorenja vas – Poljane in Žiri, ki bodo svoja dela oddali do 1. avgusta 2019 na naslednjih zbirnih mestih:
Železniki: Muzej Železniki
Škofja Loka: pisarna Sokolskega doma
Gorenja vas: sprejemna pisarna občine
Žiri: Evgen Podobnik, tel. 041 436 820

Oddana dela morajo biti opremljena z naslednjimi podatki:
- ime in priimek avtorja
- naslov dela
- poštni in elektronski naslov ter telefon avtorja.

Tema in slikarska tehnika sta prosti.

Izmed oddanih del bosta selektorja razstave Agata Pavlovec in Boštjan Soklič izbrala tista, ki bodo predstavljena na razstavi. Na izbor bo vplivalo število oddanih del in njihova kvaliteta.

Po 1. oktobru bodo avtorji dela prevzeli na zbirnih mestih.

info@obcina-gvp.si