Prostovoljci - POZIV

18.3.2020

Zaradi pojava širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID 19) Civilna zaščita občine Gorenja vas – Poljane poziva polnoletne občane, ki so zdravi in ne spadajo v rizično skupino (starejše osebe, kronični bolniki), in bi bili pripravljeni kot prostovoljci sodelovati pri oskrbi prebivalcev na terenu, da se javijo občinskemu centru za pomoč na:

- telefon št. (04) 51 83 120 ali
- e-pošto: cz@obcina-gvp.si.

Naloga prostovoljcev bo pomoč (v primeru izkazanih potreb) pri nakupu nujnih prehranskih, higienskih in zdravstvenih izdelkov za občane, ki ne bodo smeli sami odhajati od doma, ker bodo v samoizolaciji ali karanteni, in ki nimajo svojcev ali druge osebe, ki bi jim lahko priskočila na pomoč.

Hvala za solidarno pomoč, pazite nase in svoje bližnje.

info@obcina-gvp.si