Prilagojeni način poslovanja občinske uprave

21.10.2020

Zaradi preprečevanja večjega števila okužb s koronavirusom bo občinska uprava poslovala po prilagojenem načinu, in sicer vse občanke in občane vljudno vabimo h komunikaciji preko:

- telefonske številke sprejemne pisarne: (04) 518 31 00,
- elektronske komunikacije preko e-naslova: info@obcina-gvp.si,
- navadne pošte: Občina Gorenja vas – Poljane, Poljanska cesta 87, 4224 Gorenja vas,
- neposrednih kontaktov sodelavcev občinske uprave, ki so na voljo na povezavi.

V primeru, da zgoraj navedeni načini komunikacije niso izvedljivi, je potrebno predhodno naročilo stranke na telefonsko številko sprejemne pisarne: (04) 518 31 00.

Ob vstopu vas bo sprejel javni uslužbenec, s katerim ste se dogovorili za vstop.

V prostore občinske uprave lahko vstopajo samo zdrave osebe, ki morajo nositi zaščitno masko, ob vhodu morajo razkužiti roke in upoštevati ustrezno varnostno razdaljo.

Za razumevanje se zahvaljujemo.

info@obcina-gvp.si