Aktualno

Popolno zaprtje vrtcev in šol v občini

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

16.3.2020

Od danes opolnoči velja vladni odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v šolah in vrtcih, ki ne dovoljuje več niti izvajanja nujnega varstva otrok, katerih starši so zaposleni v zdravstvu, civilni zaščiti in službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva v nastalih izrednih razmerah.

Občina v sodelovanju z vodstvi šol in vrtcev v občini tekoče spremlja stanje in se bo tekoče odzivala na evidentirane potrebe. Natančnejša navodila šol lahko preberete na spletni straneh Osnovne šole Ivana Tavčarja in Osnovne šole Poljane.

Skladno z Odlokom o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji so zaprti tudi vsi gostinski lokali in neživilske trgovine.

Vse občane vljudno naprošamo za dosledno upoštevanje prepovedi zbiranja ljudi na javnih mestih, in vas ponovno pozivamo, da od doma odhajate le, kadar je to nujno potrebno.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si