Aktualno

OOZ Škofja Loka brezplačno svetuje

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

8.4.2020

Območna obrtno-podjetniška zbornica Škofja Loka (OOZ Škofja Loka) vsem, ne glede na članstvo daje brezplačne nasvete in informacije glede pogojev za opravljanje dejavnosti, delovnopravnih postopkih ter uveljavljanju državnih ukrepov za blažitev posledic razglašene epidemije v gospodarstvu.

OOZ Škofja Loka tako na svoji spletni strani www.ooz-skofjaloka.si tekoče objavlja informacije o ukrepih za pomoč gospodarstvu, koristne informacije pa so zbrane tudi na strani https://www.ozs.si/koronavirus-info. Prav tako jih lahko spremljate tudi na facebook strani: https://www.facebook.com/OOZSkofjaLoka/.

Pisarna je za obisk strank trenutno še vedno zaprta, vendar pa vloge za licence, dovolilnice, obrtna dovoljenja, evropska potrdila, vloge za vpis v imenik vodij del in vse ostale vloge, sprejemajo po pošti in po e-pošti.

Predhodne informacije interesenti najhitreje dobijo tudi po telefonu.

Vse zahteve obravnavajo in rešujejo v najkrajšem možnem času.

Kontaktni podatki:

- telefonske številke: 04 50 60 200, 04 50 60 205, 040 896 686, 041 441 098
- e-pošta: ooz.sk.loka@siol.net

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si