Aktualno

Odvoz odpadkov - obvestilo

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

20.2.2020

Občina Gorenja vas - Poljane obvešča uporabnike storitev zbiranja komunalnih odpadkov, da bo, zaradi zapore lokalne ceste Murave - Gorenja Žetina - Črni Kal, namesto 20. februarja, odvoz ostanka komunalnih odpadkov v torek, 25.  februarja 2020. Zato je potrebno najkasneje do 10. ure na ta dan dostaviti odpadke na začasno prevzemno mesto: lokacijo pred zaporo ceste v Muravah ali v Volčo, na križišče poleg glavne ceste Poljane - Javorje.

V kolikor oddaje posamezni uporabnik storitev ne bi uspel izvesti na predlagani način, lahko na sedežu KS Javorje ali Občine Gorenja vas - Poljane prevzame dodatne tipizirane vreče in odpadke odda pri rednem odvozu v fabruarju 2020.

V primeru nejasnosti ali težav smo vam na voljo na tel. št. (04) 518 31 22.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si