Aktualno

Obvestilo o načrtovanih delih na vodovodu Zarobar – Hlavče Njive - Brda

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

6.11.2019

Občina Gorenja vas - Poljane obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo iz vodovoda Zarobar – Hlavče Njive - Brda, da se bo v četrtek, 7. 11. 2019, izvajala vključitev delovanja UV naprave na Vodohranu Petelinov grič

Predhodno se bo opravila dezinfekcija celotnega vodovodnega omrežja, ki bo potekala do petka, 15. 11. 2019.

Uporabniki bodo v vodi zaznali prisotnost klora. Vrednosti doziranja klora bodo v dovoljenih mejah (največ do 0,25 ml/g vode). Pri končnih uporabnikih v Srednji vasi in na Hlavčih Njivah se bodo opravljale meritve vsebnosti klora v vodi, da le-te ne bi presegle dovoljene koncentracije.

Vse uporabnike prosimo za strpnost in razumevanje!

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si