Aktualno

Nadaljevanje gradbenih del na cesti Murave - Gorenja Žetina

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

5.8.2020

Danes je bila izvedena uvedba v delo za gradbena dela na objektu »Sanacija ceste Murave – Gorenja Žetina – 2. faza«, za katera je bila v juliju podpisana pogodba z izvajalcem, Gorenjsko gradbeno družbo d.d., in podizvajalcem, Vodnogospodarskim podjetjem d.d..

Dela se bodo pričela izvajati na odseku ceste Gorenja Žetina – odcep Dolenja Žetina, kjer se bo izvedla sanacija plazov 3, 2 in 1 ter usada 5, nadaljevala pa na odseku od odcepa Dolenja Žetina – Hleviše, kjer bodo sanirani usadi 4, 3, 2 in 1. Izvedba del je razdeljena na dve fazi zaradi poteka obvoza. Pri izvedbi bo, zaradi plazovitosti terena, potreben tudi geološki nadzor.
V prihodnjem tednu izvajalci del pričnejo z izvedbo pripravljalnih del.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost