Javna razgrnitev dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPN

28.8.2019

Občina Gorenja vas – Poljane obvešča vse občane in zainteresirano javnost, da javno razgrinja dopolnjen osnutek Sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta občine Gorenja vas – Poljane.

Gradivo bo javno razgrnjeno v sejni sobi Občine Gorenja vas – Poljane, Poljanska cesta 87, Gorenja vas v poslovnem času sprejemne pisarne od 28. avgusta do vključno 30. septembra 2019. V tem času lahko vsi zainteresirani podajo pripombe in predloge k javno razgrnjenemu osnutku prostorskega akta. Gradivo je razgrnjeno tudi na povezavi www.opn.si/gvp.

V času javne razgrnitve bo organizirana javna obravnava, ki bo v sredo, 18. septembra 2019, ob 17. uri v prostorih Občine Gorenja vas – Poljane.

info@obcina-gvp.si