Aktualno

Informacije o koronavirusu za otroke

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

30.12.2020

Na Zvezi prijateljev mladine Slovenije so zaznali, da so informacije o pandemiji namenjene predvsem odraslim, pri čemer otroci ostajajo izpuščeni. Odvisni so od podatkov, ki jim jih posredujejo bodisi starši bodisi učitelji ali pa jih sami najdejo na spletu.

Zato so pripravili otrokom prijazno gradivo, ki orisuje širšo sliko delovanja človeškega telesa v boju proti virusom ter hkrati podaja ključne informacije o trenutnem koronavirusu SARS-CoV-2. Njihova vizija je, da bi zloženko in letak uporabljali tudi starši in učitelji kot učni pripomoček in referenco za podajanje znanja otrokom.

Vabljeni k branju!

 

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost