Aktualno

Fortunova brv kmalu v uporabo

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

12.1.2021

Sredi decembra je bila ponovno postavljena težko pričakovana nova Fortunova brv, saj je bilo staro zaradi gradnje gorenjevaške obvoznice potrebno odstraniti.

Za novozgrajeno brv smo že izvedli vse potrebna tehnične preizkuse, vključno z uspešno izvedenim obtežbenim testom, zato pri Upravni enoti Škofja Loka že poteka postopek za pridobitev uporabnega dovoljenja. Pričakujemo, da bo uporabno dovoljenje izdano nemudoma po uspešnem tehničnem pregledu, ki ga bo upravna enota predvidoma organizirala še v tem mesecu.

Po pridobitvi uporabnega dovoljenja bomo novo brv, ki bo pomembno prispevala k varnosti pešcev v prometu na območju Gorenje vasi, predali namenu.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost