Aktualno

Dvig slovenske zastave na Sovodnju

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

5.6.2020

Energetska sanacija in delna adaptacija starega dela Podružnične šole na Sovodnju se počasi bliža zaključku. Končana so vsa notranja dela v garderobah in sanitarijah v vseh nadstropjih, popolnoma je prenovljeno centralno ogrevanje z novo kotlovnico na toplotno črpalko. Zaključena je fasada in v celoti je urejena okolica. Gradnja terase je v zaključni fazi, izvedena je konstrukcija s talnimi oblogami in streho.

Občina je iz strani Ministrstva za infrastrukturo za izvedbo investicije prejela nepovratna sredstva v višini 156.966,90 evrov. Skupna vrednost projekta znaša dobrih 714.000 evrov z DDV.

Šola zdaj na zunaj in znotraj deluje bolj prijetno, sveže, vabljivo. V ta namen je pred šolo v vogalu igrišča postavljen tudi 18-metrski drog na katerem je zavihrala slovenska zastava.

Fotogalerija

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si