Aktualno

Dosežki Osnovne šole Ivana Tavčarja Gorenja vas

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

27.9.2019

Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas je, skupaj s podružničnima šolama v Lučinah in na Sovodnju, na podlagi kulturnega delovanja in kulturnih dosežkov v preteklih treh šolskih letih pridobila naziv in zastavo Kulturna šola za obdobje 2019–2024.

Šola je prejela tudi posebno priznanje za najbolj kulturno šolo med velikimi osnovnimi šolami. Priznanja podeljuje Javni sklad RS za kulturne dejavnosti.

Poleg dosežkov na kulturnem področju pa je šola prejel tudi bronasto plaketo za naj športno šolo v šolskem letu 2018/19. Priznanja na področju športa podeljuje Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

Iskrene čestitke učencem in njihovim mentorjem za delovanje in dosežke na kulturnem in športnem področju.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si