Danes se bodo sestali člani občinskega sveta

11.2.2021

Danes popoldne se bodo na prvi seji v novem koledarskem letu, 13. redni seji, sestali člani občinskega sveta, ki bodo razpravljali o devetih točkah dnevnega reda.

Člani občinskega sveta se bodo po podanih vprašanjih in pobudah seznanili z načrtom dela na področju varstva pred naravnimi in drugimi nesrečami za leto 2021 ter obravnavali Odlok o spremembi Odloka o kategorizaciji občinskih javnih cest. V nadaljevanju se bodo seznanili s predstavitvijo projekta Aktivno proti invazivkam in poročilom o poteku investicije rekonstrukcije kuhinje v OŠ Poljane in gradnje novega prizidka vrtca Agata ter imenovali predstavnika v svet javnega zavoda Knjižnice Ivana Tavčarja Šklofja Loka. Sejo bodo zaključili z odločanjem o predlogu Sklepa o odvzemu statusa javnega dobra.

info@obcina-gvp.si