Aktualno

Cepljenje proti COVID-19

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

1.4.2021

Zdravniki splošne in družinske medicine zdravstvene postaje Gorenja vas sporočajo, da se dostopnost do cepiva proti COVID-19 povečuje.

Zato vabijo vse, ki se želijo cepiti, da sporočijo interes izbranemu osebnemu zdravniku. Če je le mogoče, sporočite svoj interes po elektronskih komunikacijskih poteh posamezne ambulante oziroma po telefonu. Dobrodošle so prijave občanov vseh starostnih skupin. O možnosti cepljenja boste obveščeni na telefonsko številko, ki jo boste sporočili ob prijavi na cepljenje.

Hkrati opozarjamo, da cepilni seznami NIJZ, kamor so se mnogi že prijavili, ne bodo uporabni zaradi blokade informacijske pooblaščenke.

S cepljenjem lahko zaščitimo sebe in svoje bližnje pred okužbo in dolgoročnimi posledicami COVID-19. Cepiva so varna in preizkušena, stranski učinki pa blažji in kratkotrajnejši kot posledice bolezni. Le z zadostno precepljenostjo lahko ustavimo epidemijo in omejitve.

Povezave do spletnih strani ambulant splošne in družinske medicine v zdravstveni postaji Gorenja vas:

Koprivec, družinska medicina d.o.o.

AMBULANTA LAH, d.o.o.

Ambulanta Šubic, d.o.o.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost