Aktualno

Brez zabojnikov za mešano embalažo

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

9.11.2020

V novembru bodo iz ekoloških otokov oziroma zbiralnic odstranjeni zabojniki za zbiranje mešane embalaže, to je odpadne embalaže iz kovin, plastike in sestavljenih materialov.

V zvezi s tem vas prosimo, da na ekološke otoke od 10. novembra 2020 dalje ne odlagate več mešane embalaže. Namen spremembe je izboljšanje stanja ekoloških otokov. Občasne viške mešane embalaže je še vedno mogoče oddati tudi v zbirni center Todraž.

Če v vašem objektu nastane večja količina embalaže, kot jo lahko odložite v hišni zabojnik, vas vabimo, da objekt opremite z dodatnim ali večjim zabojnikom. Vsi, ki za oddajo uporabljate tipizirane vreče, lahko na vaši krajevni skupnosti prevzamete dodatne vreče. Naročilo dodatnih zabojnikov je mogoče na sedežu Občine Gorenja vas - Poljane, prek elektronskega naslova praznenje.greznic@obcina-gvp.si ali prek telefonske številke (04) 51 83 122.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si

Dostopnost