Aktualno

Župan in občinska uprava se marca selita v Sokolski dom Gorenja vas

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

4.3.2016

Občina Gorenja vas – Poljane obvešča vse občane, da bosta župan in občinska uprava od ponedeljka, 14. marca 2016, ponovno delovala na lokaciji gorenjevaškega Sokolskega doma na Poljanski cesti 87.

Hkrati se bosta v Gorenjo vas preselila tudi krajevni urad in policijska pisarna.

Selitev na novo lokacijo bo potekala 10. in 11. marca, zato vse občane že naprej zaprošamo za razumevanje.

Od decembra 2013 je občinska uprava delovala v začasnih prostorih v upravni stavbi nekdanjega RŽV v gospodarski coni Todraž, saj je v vmesnem času potekala energetska in statična sanacija Sokolskega doma, katerega osrednji del (mala in velika dvorana) je bil po pridobitvi uporabnega dovoljenja, septembra 2015, predan namenu. Petino celotnega objekta predstavljajo prostori občinske uprave v drugem nadstropju, ki se predajajo namenu v tekočem mesecu.

Poljanska cesta 87

04 518 31 00

info@obcina-gvp.si