Zaključena vaja »Ruševina Gorenjska 2016«

29.10.2016

Občina Gorenja vas - Poljane je zaključila dvodnevno vajo "Ruševina Gorenjske 2016". Štab civilne zaščite ocenjuje, da je vaja odlično uspela, kar je dobro izhodišče za nadaljnje delo enot civilne zaščite. Med enajstimi v vajo vključenimi občinami Gorenjske je Občina Gorenja vas - Poljane sodelovala z najštevilčnejšim številom (335) udeležencev, zato se želimo vsem sodelujočim iskreno zahvaliti za odlično opravljeno delo in konstruktivno sodelovanje, katerega se nadejamo tudi v primeru resničnih primerljivih razmer. Štab civilne zaščite za civilno zaščito Občine Gorenja vas - Poljane je pripravil končno poročilo o izvedeni vaji v Občini Gorenja vas - Poljane.