Podpis najemne pogodbe za prostore MORS v Todražu

7.4.2017

Danes, 7. 4. 2017, sta ministrica  za obrambo Republike Slovenije ga. Andreja Katič in župan Občine Gorenja vas – Poljane Milan Čadež slovesno podpisala najemno pogodbo o uporabi opuščenih prostorov v upravljanju Ministrstva za obrambo RS.

Prostori obsegajo približno 1600 m2 nekdanjih delavnic tehničnega zavoda Ministrstva za obrambo RS in spremljajočega objekta pisarn z opuščeno menzo. Preostali del tretjine skladiščnih prostorov v delavnicah Ministrstvo za obrambo RS predvideva oddati v najem zainteresiranim podjetnikom za skladiščne namene.

Z današnjim podpisom pogodbe bodo objekti nekdanjega Rudnika Žirovski vrh, ki jih je po njegovem zaprtju uporabljalo Ministrstvo za obrambo RS, ponovno v uporabi, predvsem pa bodo na voljo tudi zainteresiranim lokalnim podjetnikom. S tem bomo zaokrožili delovanje Gospodarske cone Todraž, kjer so oddane vse dosedanje razpoložljive površine.

Na samem dogodku je bil prisoten tudi naš poslanec g. Žan Mahnič, ki je kot predsednik Odbora za obrambo v Državnem zboru tudi zaslužen, da je prišlo do tega podpisa pogodbe.

Podpis najemne pogodbe za prostore MORS v Todražu