Kolesarska sezona se je tudi uradno pričela

9.5.2017

V soboto, 6. 5. 2017, se je ob 8.30 na Trgu Ivana Regna v Gorenji vasi zbralo približno 30 kolesarjev. Z minuto molka so se spomnili lani preminulega aktivnega kolesarja Lojzeta Oblaka in enega izmed najzaslužnejših pri vzpostavitvi občinskega kolesarskega kroga. Župan je zbranim predstavil letošnjo nagrado, in sicer bon v vrednosti 500,00 €, ki se bo javno izžrebal konec letošnjega septembra. Srečni nagrajenec ga bo lahko vnovčil v Kolesarskem centru Bauer v Ljubljani. Kolesarji so se nato v prijetnem, skupinskem duhu podali po razgledni in varni poti ter glede na želje in zmožnosti prekolesarili del ali celotno prvo etapo občinskega kolesarskega kroga.