Dramatizacija Visoške kronike v poljanskem narečju

23.11.2020

Ob 23. novembru, prazniku občine Gorenja vas - Poljane, Kulturno društvo dr. Ivan Tavčar Poljane vabi na ogled posnetka dramatizacije Visoške kronike v poljanskem narečju v režiji Andreja Šubica in izvedbi Kulturnega društva dr. Ivan Tavčar Poljane.

Predstavo, ki je potekala 6. septembra 2020 pred Tavčarjevim dvorcem na Visokem, si lahko premierno ogledate na povezavi v ponedeljek, 23. novembra 2020, ob 20. uri.

Prijazno povabljeni na ogled predstave, ki je na 33. Čufarjevih dnevih, 2020, prejela Čufarjevo plaketo za najboljšo predstavo po oceni gledalcev.

Za prejeto nagrado Kulturnemu društvu dr. Ivan Tavčar Poljane iskreno čestitamo.