Balinanje v utrdbi na Golem vrhu

20.11.2017

V soboto, 18. 11. 2017, je že sedmič zapored potekalo tekmovanje v balinanju v podzemni utrdbi na Golem vrhu za Pokal Rupnikove linije.

Po napeti in preobratov polni finalni tekmi si je prvo mesto priigrala ekipa iz Zminca, druga sta bila tekmovalca ekipe Aldes iz Poljan, tretje mesto pa je zasedla ekipa Videm iz Poljan.
Za obiskovalce smo pripravili tudi bogat spremljevalni program Ogledali in odigrali so lahko zanimivo in atraktivno šahovsko simultanko, kupili veliko različnih domačih dobrot na podzemni tržnici in ugibali težo pršuta, ki je na koncu romal obiskovalcu iz Poljan, ki se je z ugibanjem teže dejanski najbolj približal. Obiskovalcem je bila ponujena tudi možnost ogleda podzemne utrdbe pod strokovnim vodstvom turističnega vodnika.
Srečno in nasvidenje na 8. tekmovanju v balinanju za Pokal Rupnikove linije.