21. marec 2019

Uspeh naših osnovnošolcev na 33. državnem festivalu Turizmu pomaga lastna glava

19. marca 2019, so se v Mercator centru Domžale, kjer je potekal 33. DRŽAVNI FESTIVAL TURZMU POMAGA LASTNA GLAVA, na tržnici predstavili učenci OŠ Poljane, PŠ Javorje in PŠ Sovodenj.

Učenci omenjenih šol so se predstavili s svojimi idejami iz področja turizma. Njihove projektne naloge je ocenjevala strokovna komisija, ki je bila pozorna tako na kvaliteto pisne naloge, kot tudi na samo predstavitev na stojnici. Iz naše občine so tako sodelovali učenci iz OŠ Poljane ter PŠ Javorje in PŠ Sovodenj. Za odlično predstavitev nalog in razstave so učenci OŠ Poljane prejeli srebrno priznanje, učenci PŠ Sovodenj so dobili srebrno priznanje in posebno zlato priznanje za najboljšo tržnico (oz. razstavni prostor), učenci PŠ Javorje pa so za dobro zamisel in privlačno predstavitev prejeli zlato priznanje na državni ravni.

Vsem udeležencem čestitke za dosežen uspeh!

Občina Gorenja vas - Poljane