17. november 2018

Otvoritev razstave Varstveno delovnega centra Kranj

Občina Gorenja vas – Poljane, Zavod za turizem in kulturo Poljanska dolina in Šubičeva hiša bodo v sodelovanju z Varstveno delovnim centrom Kranj v torek, 20. novembra 2018 na ogled postavili razstavo izdelkov, ki nastajajo izpod prstov njihovih uporabnikov.

Z izdelki se predstavlja vsaka enota Varstveno delovnega centra Kranj zato vas vljudno vabimo, da se nam pridružite na odprtju razstave, ki bo v torek, 20. novembra 2018 ob 18.00 uri v galeriji Šubičeve hiše.

Odprtje bomo popestrili s kulturnim programom, razstava pa bo obiskovalcem na ogled vse do konca decembra.

Razstava bo prodajne narave.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite.

Priloge