09. oktober 2018

Tržnica kmetijskih pridelkov in izdelkov

Razvojna agencija Sora ob sodelovanju občine Gorenja vas - Poljane že 19. leto zapored organizira Tržnice kmetijskih pridelkov in izdelkov, ki potekajo bo sobotnih dopoldnevnih v občinskih središčih občin Gorenja vas - Poljane, Škofja Loka in Žiri.

V Gorenji vasi bo tržnica v soboto, 13. oktobra 2018  od 8.00 do 12.00 ure na Trgu Ivana Regna v Gorenji vasi.

Na tržnicah bodo za nakup in pokušino na voljo izdelki blagovnih znamk Dedek Jaka in Babica Jerca – Naravni izdelki iz škofjeloških hribov, izdelki, ki imajo znak kakovosti iz tradicionalnega sejma Dobrote iz slovenskih kmetij na Ptuju, med z oznako Slovenski med, izdelki domače in umetnostne obrti, ekološki pridelki ter drugi visokokakovostni izdelki s podeželja.

Vabljeni k sodelovanju in nakupu!

Koncert Orkestra Slovenske vojske

Občina Gorenja vas – Poljane vabi na koncert Orkestra slovenske vojske, ki bo v torek, 18. decembra, ob 19.30 uri v telovadnici Osnovne šole Poljane. Posebni gosti večera bodo New swing quartet. Vstop je prost!

Vljudno vabljeni!